close

Prihlásenie

Top Panel
Operativ

Zväčšiť náhľad
ECO ABS je variabilný skriňový, stolový a rokovací systém kancelárskeho nábytku. Charakterizuje ho klasická podnož tvorená pevným doskovým korpusom. Hrúbka stolovej dosky ako aj nôh je 25 mm a stoly sú preto pevné a stabilné. Systém umožňuje široké multifunkčné usporiadanie v pracovnom priestore.
K dispozícii je široká ponuka stolových dosiek s klasickou ABS hranou, kontajnery, stolové doplnky, rokovacie stoly a široká ponuka skríň.

Zväčšiť náhľad
Classic je nábytková rada so stolmi s kovovými nohami. Ako moderný a dizajnový doplnok k nohám sa používa vyplnenie drevenými prvkami vo farbe stola. Stolové systémy s klasickou ABS hranou umožňujú široké multifunkčné využitie v pracovnom priestore. Stoly sú doplnené dostavením výšky stola, stolovými prechodkami na kabeláž, držiakmi kabeláže.
Ergo
Zväčšiť náhľad
Systém stolových pracovísk Ergo je vybavený stabilnými kovovými nohami, ktoré pôsobia odľahčeným dojmom. Tento systém ponúka jednoduchý pohyb kancelárskej stoličky po celom obvode stolovej zostavy. Stolové systémy s klasickou ABS hranou umožňujú široké multifunkčné využitie v pracovnom priestore. Stoly sú doplnené dostavením výšky, stolovými prechodkami na kabeláž, držiakmi kabeláže. Kovové nohy majú z bočnej strany kovový kryt pod ktorý sa dá umiestniť kabeláž na elektro a PC pripojenie. Stolová rada sa dodáva v dvoch vyhotoveniach - s čelnou spojovacou doskou alebo s kovovým elektrokanálom.

Zväčšiť náhľad
Koncepcia a dizajn nábytkovej rady EAGLE je orientovaná na podporu motivácie a produktivity práce. Stolový systém podnoží umožňuje mechanické výškové nastavenie stolov v rozsahu 58 - 81 cm. Vďaka uvedeným vlastnostiam stolov sú stoly ideálne pre prácu v sede ako aj v vzpriamenej polohe. Stoly sa dajú využívať ako štandardné pracovné stoly, stoly v rokovacích, školiacich priestoroch, pri prezentáciach a podobne. Stolové dosky môžu byť bez otvorov alebo s otvormi pre kabeláž. Do stolov sa dajú zabudovať elektrické panely a kabeláž sa schová do predĺženého káblového zvodu.  

Zväčšiť náhľad
Systémový nábytok s obrovskými možnosťami kombinácii pri tvorbe interiéru. Vyniká dokonalou funkčnosťou, ergonómiou a kvalitou prevedenia. Je určený do bežných kancelárii s možnosťou skladať jednomiestné, viacmiestné aj veľkopriestorové kancelárie, pracoviská callcentier, zasadacie miestnosti a pracovné stanice všetkých tvarov, vrátane stolových zásten. Stoly sú dodávané na piatich typoch podnoží: plné boky - drevené, štyri kovové podnože - tvarované, do tvaru T,hranaté a skosené kovové nohy. Pod stolové dosky sa dajú umiestniť elektrokanály, zvislé aj vodorovné pre vedenie kabeláže. Skrine sa vyrábajú vo výškách 81, 120, 158, 196, 235 a 260 cm. Stolové zásteny a paravány sú z lamina, skla a spolu s Al prvkami sú použité pri oddelení jednotlivých zlúčených pracovísk. Tento spôsob skladania pracovných miest sa dá použiť pri vybavovaní veľkopriestorových kancelárii a callcentier.