close

Prihlásenie

Top Panel
Manager

Zväčšiť náhľad
ECO PUR je skriňový, stolový a rokovací systém kancelárskeho nábytku. Charakterizuje ho klasická podnož tvorená pevným doskovým korpusom. Stolová podnož je vyrobená v hrúbke 25 mm a zaručuje tak veľmi pevné a stabilné pracovné miesto. Systém umožňuje široké multifunkčné usporiadanie v pracovnom priestore.
K dispozícii je široká ponuka stolových dosiek so špeciálnou tvarovanou PUR hranou
, kontajnery, stolové doplnky, rokovacie stoly a široká ponuka skríň. Tvarovaná PUR hrana je jedinečný dizajnový a ergonomický doplnok nábytku - dodáva nábytku zaujímavý vzhľad, nábytok je odolnejší proti poškodeniu a častým požívaním sa tvary a vzhľad PUR hrany stále dotvárajú do dokonalého tvaru s príjemným povrchom na používanie. PUR hrana je stálofarebná a je vyrábaná v dvoch farbách - antracit a šedá.

Zväčšiť náhľad
Classic je vybavený stabilnými kovovými nohami. Ako doplnok k nohám sa používa výplnenie drevenými prvkami vo farbe stola, alebo iná farebná kombinácia. Stolové systémy s PUR hranou umožňujú široké multifunkčné využitie v pracovnom priestore, poskytujú vysokú životnosť a veľmi zaujímavý a nadštandardný dizajn. Stoly sú doplnené nastavením výšky, stolovými prechodkami na kabeláž, držiakmi kabeláže.

Zväčšiť náhľad
Systém stolových pracovísk Ergo PUR je vybavený stabilnými kovovými nohami, ktoré pôsobia odľahčeným dojmom. Umožňujú jednoduchý pohyb kancelárskej stoličky po celom obvode stolovej zostavy. Stolové systémy s PUR hranou umožňujú široké multifunkčné využitie v pracovnom priestore. PUR hrana je významným ochranným, ergonomickým prvkom na obvode stolových plátov. Stoly sú doplnené nastavením výška, stolovými prechodkami na kabeláž, držiakmi kabeláže.
Ergo
Zväčšiť náhľad
Systém stolových pracovísk Eagle PUR je vybavený mechanicky výškovo nastaviteľnými kovovými nohami. Pod stolovou doskou je pevný kovový rám, ktorý stabilizuje a spevňuje kovovú kostru ktorá vytvára spoľahlivý základ pre pevné pracovné miesto. Umožňuje jednoduchý pohyb kancelárskej stoličky po celom obvode stolovej zostavy. Stolové systémy s PUR hranou umožňujú široké multifunkčné využitie v pracovnom priestore. PUR hrana je významným ochranným, ergonomickým prvkom na obvode stolových plátov. Stoly sú doplnené stolovými prechodkami na kabeláž, držiakmi kabeláže.

Zväčšiť náhľad
CROSS je nábytková rada so stolmi s kovovými nohami. Nohy sa dajú objednať v troch tvaroch a dvoch farebných prevedeniach. Masívne ale zároveň elegantne riešené dizajnové nohy v spojení so stolovými doskami v hrúbke 25 mm vytvárajú veľmi pevné a kvalitné pracovné miesta. K stolovým zostavám môžme použiť širokú škálu kontajnerov, skríň, paravánov a rôznych doplnkov. Stoly sú doplnené nastavením výšky, stolovými prechodkami na kabeláž, držiakmi kabeláže.

Zväčšiť náhľad
FLEX je moderná nábytková rada so stolmi s kovovými nohami. Nohy sa dajú objednať v troch tvaroch a dvoch farebných prevedeniach. Masívne ale zároveň elegantne riešené dizajnové nohy v spojení so stolovými doskami v hrúbke 25 mm vytvárajú veľmi pevné a kvalitné pracovné miesta. Výhodou kolekcie FLEX je možnosť spájania stolov tak, že dva vedľa seba stojace stoly potrebujú len tri nohy - čím sa ušetria finančné prostriedky. Pod stolovou doskou je zároveň spojovací prvok - elektrokanál ktorý sa postará o spevnenie stola a zároveň uloží všetky káble nutné pri Vašej práci. K stolovým zostavám môžme použiť širokú škálu kontajnerov, skríň, paravánov a rôznych doplnkov. Stoly sú doplnené nastavením výšky, stolovými prechodkami na kabeláž, držiakmi kabeláže.

Zväčšiť náhľad
Rada I - MEET Vám ponúka exkluzívne rokovacie stolové zostavy spolu s vhodnými doplnkami. Kombinácia kovu, dreva a skla vytvára elegantné, dizajnové rokovacie piestory kde môžte úspešne reprezentovať svoju spoločnosť na rokovaniach, poradách, školeniach a pod.  Stolové dosky s temperovaným sklom alebo MDF dosky s PVC fóliou sú veľmi vhodne postavené na dvoch typoch kovových nôh s rôznou povrchovou úpravou. Vo vnútri stola je pripravený priestor na elektroinštaláciu a pripojenie PC. Výhodou stolovej rady je aj možnosť poskladať si rokovacie stoly presne "na mieru". Stoly sa dajú jednoducho upravovať do šírky ako aj na dĺžku. Stavebnicový systém Vám umožní vytvoriť v štandardnej cene stôl vhodný pre Vaše potreby a priestor.