close

Prihlásenie

Top Panel
Director

Zväčšiť náhľad
Manažérska rada IULIO Vám ponúka stolové dosky s temperovaným sklom alebo MDF dosky s PVC fóliou so zaoblenými rohmi. Podnože stolov sú kovové v kombinácii strieborný kov - MDF + fólia. Rokovacie stoly sú aj v prevedení kov so striebornou povrchovou úpravou. K pracovným stolom sa dajú umiestniť čelné krycie dosky. Korpusy skríň sú obložené hornou a bočnou kryciou doskou. K tejto typovej rade patrí aj niekoľko typov kontajnerov k pracovným stolom.

Zväčšiť náhľad
LEVEL je moderný systém manažérskeho nábytku ktorý predstavuje optimálne spojenie funkčnosti a elegancie. Stolové dosky a nohy majú hrúbku 36 mm a sú olepené 2 mm ABS hranou. Krycie dosky skríň sú tiež v rovnakom prevedení a v tomto spojení dotvárajú zaujímavý dizajn celej nábytkovej rady. K pracovným stolom sa môžu doplniť prídavné pracovné stoly pre rozšírenie pracovnej plochy a taktiež prídavné rokovacie stolové prvky. K typovej rade patria aj rokovacie stoly a systém skríň v troch výškových prevedeniach.

Zväčšiť náhľad
ROYAL spojenie účel - jednoduchosť - čistota dizajnu. Charakteristickou črtou je mohutnosť nábytku. Podporu tejto črte dávajú stolové dosky a nohy stolov, ktoré majú hrúbku 36 mm. Krycie dosky skríň sú tiež v rovnakom prevedení a v tomto spojení dotvárajú mohutný dizajn celej nábytkovej rady. Použitý materiál zároveň zaručuje vysokú stabilitu a pevnosť stolov. Zaujímavým prvkom je aj osadenie kontajnerov a prístavných skríň pod stolovou doskou. Stoly je možné doplniť prídavnými rokovacími doplnkami.

Zväčšiť náhľad
Nábytková rada SEVENTIES Vám ponúka dizajn a farebnosť sedemdesiatych rokov. Charakteristickým znakom tohto "retro" nábytku sú chrómové podnože stolov a zaujímavé oblé tvary. Stolové pláty sú drevené alebo zo skla. Veľmi zaujímavé sú aj skrinkové zostavy a doplnky. Tento nábytok predstavuje spojenie vizuálnej jednoduchosti a kompaktnosti, špecifickými prvkami, ktoré boli vlastné práve "sedemdesiatkám".