close

Prihlásenie

Top Panel
Recepcia
Zväčšiť náhľad
Elegancia a ľahkosť to je IULIO - produkt vyznačujúci sa mäkkými líniami písmena "U". Monolitické kusy nábytku so zásadným a elegantným dizajnom pre všetky typy potrieb kancelárie a užívateľa. Pracovné plochy a police skriniek sú zdobené tvarovanými hranami a saténovými lesklými profilmi. IULIO to je kompletná rada pracovných a rokovacích stolov, úložných priestorov a skríň, pre dômyselné, ergonomické  a plne výkonné pracoviská.
Zväčšiť náhľad
Systém kolekcie 5th ELEMENT optimalizuje prácu na pracovisku a vytvára moderné priestory s maximálnou flexibilitou pre prácu jednotlivca ako aj veľké pracovné skupiny. Zároveň ponúka širokú škálu rokovacích stolov pre pracovné stretnutia, školenia, prezentácie a podobne. Výhodou je možnosť použiť jednodtný typový rad nábytku pre každú pozíciu na pracovisku. Obrovské množstvo kombinácii spojené so širokým výberom farieb splní všetky požiadavky dizajnu a príjmeného pracovného prostredia. Hlavným dizajnovým prvkom tohoto systému "5th ELEMENT A" je kovová podnož v tvare "A" a to pre stoly v rôznych dĺžkach a šírkach. Nohy sú výškovo dostaviteľné pre prípadné nerovnosti v podlahe. Hrúbka stolovej dosky je v dvoch prevedeniach 18 - 25 mm a vďaka konštrukcii nôh a kovovým výstuham sú stoly pevné a stabilné. Zároveň však pôsobia vzdušne a príjemne v ktoromkoľvek priestore. Pre stoly s doskou 18 mm je možné použiť okrem štandardnej ponuky akýkoľvek iný materiál podľa Vášho výberu.Zväčšiť náhľad
Recepcia VASA je modulárne riešený systém, dizajn a konštrukcia vychádza z nábytkovej rady Eagle. Konštrukcia oceľových dielov je základom pre stavbu recepčných pracovísk každého interiéru a dopĺňa prvý dojem pri vstupe do interiéru budov.
Je možné zvoliť veľké množstvo rozmerových variant a jednoducho nastavovať výšku pultov. Samozrejmosťou je taktiež atypická výroba recepcie podľa potrieb zákazníka.
Pri atypickej výrobe sa dajú použiť rôzne tvary, drevené doplnky a taktiež široká paleta farieb kovových a drevených prvkov. K recepciám VASA sa dajú použiť kontajnery, skrine a elektrodoplnky podla priloženého cenníka.