close

Prihlásenie

Top Panel
Recepcia

Zväčšiť náhľad
Recepcia VASA je modulárne riešený systém, dizajn a konštrukcia vychádza z nábytkovej rady Eagle. Konštrukcia oceľových dielov je základom pre stavbu recepčných pracovísk každého interiéru a dopĺňa prvý dojem pri vstupe do interiéru budov.
Je možné zvoliť veľké množstvo rozmerových variant a jednoducho nastavovať výšku pultov. Samozrejmosťou je taktiež atypická výroba recepcie podľa potrieb zákazníka.
Pri atypickej výrobe sa dajú použiť rôzne tvary, drevené doplnky a taktiež široká paleta farieb kovových a drevených prvkov. K recepciám VASA sa dajú použiť kontajnery, skrine a elektrodoplnky podla priloženého cenníka.

Zväčšiť náhľad
Systémový nábytok s obrovskými možnosťami kombinácii pri tvorbe interiéru. Vyniká dokonalou funkčnosťou, ergonómiou a kvalitou prevedenia. Je určený do bežných kancelárii s možnosťou skladať jednomiestné, viacmiestné aj veľkopriestorové kancelárie, pracoviská callcentier, zasadacie miestnosti a pracovné stanice všetkých tvarov, vrátane stolových zásten. Stoly sú dodávané na štyroch typoch podnoží: plné boky - drevené, dve kovové podnože a hranaté kovové nohy. Pod stolové dosky sa dajú umiestniť elektrokanály, zvislé aj vodorovné pre vedenie kabeláže. Skrine sa vyrábajú vo výškách 81, 120, 158, 196, 235 a 260 cm. Stolové zásteny a paravány sú z lamina, skla a spolu s Al prvkami sú použité pri oddelení jednotlivých zlúčených pracovísk. Tento spôsob skladania pracovných miest sa dá použiť pri vybavovaní veľkopriestorových kancelárii a callcentier.