close

Prihlásenie

Top Panel
Stoly - paravany

Zväčšiť náhľad
Systém "UP" to sú pracovné stoly elektricky výškovo nastaviteľné pre výšku 65 - 130 cm. Stoly sú jednomiestné alebo dvojmiestné. Jednomiestné majú pod stolovou doskou elektricky ovládané nohy tvaru "T", centrálny teleskopický nosník a riadiacu jednotku. Dvojmiestné sú riešené ako dve samostatné pracovné miesta s elektricky ovládanou mostnou konštrukciou a a dvoma centrálnymi teleskopickými nosníkmi, dve nezávislé riadiace a dve ovládacie jednotky. Hrúbka stolovej dosky je 25 mm, stoly sú pevné a stabilné. Ako doplnky sa dajú použiť stolové paravány a u jedno miestnej verzie čelná spodná krycia doska.Zväčšiť náhľad
Rada I - MEET Vám ponúka exkluzívne rokovacie stolové zostavy spolu s vhodnými doplnkami. Kombinácia kovu, dreva a skla vytvára elegantné, dizajnové rokovacie piestory kde môžte úspešne reprezentovať svoju spoločnosť na rokovaniach, poradách, školeniach a pod.  Stolové dosky s temperovaným sklom alebo MDF dosky s PVC fóliou sú veľmi vhodne postavené na dvoch typoch kovových nôh s rôznou povrchovou úpravou. Vo vnútri stola je pripravený priestor na elektroinštaláciu a pripojenie PC. Výhodou stolovej rady je aj možnosť poskladať si rokovacie stoly presne "na mieru". Stoly sa dajú jednoducho upravovať do šírky ako aj na dĺžku. Stavebnicový systém Vám umožní vytvoriť v štandardnej cene stôl vhodný pre Vaše potreby a priestor.

Zväčšiť náhľad
Nábytok OYO ponúka široké možnosti kombinácii pri tvorbe rokovacích a školiacich priestorov. V ponuke sú dva typy stolov s kovovými nohami. Prvý typ je so sklopnou pacovnou doskou a kolieskami na prepravu stolov. Kolieska majú po uložení v priestore brzdu, ktorá stôl stabilizuje na požadovanom mieste. Výhodou je ľahká manipulácia a variabilné vytváranie stolových zostáv. Po ukončení "akcie" stoly jednoducho sklopíme, odvezieme a získame voľný priestor. Druhý typ stolov je s pevnou pracovnou doskou a sklopnými nohami. Na prepravu týchto stolov slúži špeciálny vozík vyrobený na dovoz a odvoz stolov na požadované miesto. Stoly sa vyrábajú v troch šírkach a v troch dĺžkových prevedeniach. Kovové nohy sú dodávané v troch farbách a stolové dosky v ôsmich dekoroch.