close

Prihlásenie

Top Panel
Stoly - paravany

Zväčšiť náhľad
Rada I - MEET Vám ponúka exkluzívne rokovacie stolové zostavy spolu s vhodnými doplnkami. Kombinácia kovu, dreva a skla vytvára elegantné, dizajnové rokovacie piestory kde môžte úspešne reprezentovať svoju spoločnosť na rokovaniach, poradách, školeniach a pod.  Stolové dosky s temperovaným sklom alebo MDF dosky s PVC fóliou sú veľmi vhodne postavené na dvoch typoch kovových nôh s rôznou povrchovou úpravou. Vo vnútri stola je pripravený priestor na elektroinštaláciu a pripojenie PC. Výhodou stolovej rady je aj možnosť poskladať si rokovacie stoly presne "na mieru". Stoly sa dajú jednoducho upravovať do šírky ako aj na dĺžku. Stavebnicový systém Vám umožní vytvoriť v štandardnej cene stôl vhodný pre Vaše potreby a priestor.

Zväčšiť náhľad
Nábytok OYO ponúka široké možnosti kombinácii pri tvorbe rokovacích a školiacich priestorov. V ponuke sú dva typy stolov s kovovými nohami. Prvý typ je so sklopnou pacovnou doskou a kolieskami na prepravu stolov. Kolieska majú po uložení v priestore brzdu, ktorá stôl stabilizuje na požadovanom mieste. Výhodou je ľahká manipulácia a variabilné vytváranie stolových zostáv. Po ukončení "akcie" stoly jednoducho sklopíme, odvezieme a získame voľný priestor. Druhý typ stolov je s pevnou pracovnou doskou a sklopnými nohami. Na prepravu týchto stolov slúži špeciálny vozík vyrobený na dovoz a odvoz stolov na požadované miesto. Stoly sa vyrábajú v troch šírkach a v troch dĺžkových prevedeniach. Kovové nohy sú dodávané v troch farbách a stolové dosky v ôsmich dekoroch.
Ergo
Zväčšiť náhľad
Systém kolekcie OXI optimalizuje prácu na pracovisku a vytvára moderné priestory s maximálnou flexibilitou pre prácu jednotlivca ako aj veľké pracovné skupiny. Výhodou je možný priebežný redizajn pracovísk pri novej zmene koncepcie práce. Skúste si predstaviť nielen jednu obyčajnú kanceláriu, ale stovky možností tejto konkrétnej produktovej rady pomocou ktorej dosiahnete pre svojich zamestnancov maximálny priestor produktivity a efektívnosti práce. Charakteristickou črtou systému "OXI A" je klasická podnož tvorená pevným doskovým korpusom. Nohy sú výškovo dostaviteľné pre prípadné nerovnosti v podlahe. Hrúbka stolovej dosky ako aj nôh je 25 mm a stoly sú preto pevné a stabilné.