close

Prihlásenie

Top Panel
Stoly - paravany

Zväčšiť náhľad
Rada I - MEET Vám ponúka exkluzívne rokovacie stolové zostavy spolu s vhodnými doplnkami. Kombinácia kovu, dreva a skla vytvára elegantné, dizajnové rokovacie piestory kde môžte úspešne reprezentovať svoju spoločnosť na rokovaniach, poradách, školeniach a pod.  Stolové dosky s temperovaným sklom alebo MDF dosky s PVC fóliou sú veľmi vhodne postavené na dvoch typoch kovových nôh s rôznou povrchovou úpravou. Vo vnútri stola je pripravený priestor na elektroinštaláciu a pripojenie PC. Výhodou stolovej rady je aj možnosť poskladať si rokovacie stoly presne "na mieru". Stoly sa dajú jednoducho upravovať do šírky ako aj na dĺžku. Stavebnicový systém Vám umožní vytvoriť v štandardnej cene stôl vhodný pre Vaše potreby a priestor.

Zväčšiť náhľad
Nábytok OYO ponúka široké možnosti kombinácii pri tvorbe rokovacích a školiacich priestorov. V ponuke sú dva typy stolov s kovovými nohami. Prvý typ je so sklopnou pacovnou doskou a kolieskami na prepravu stolov. Kolieska majú po uložení v priestore brzdu, ktorá stôl stabilizuje na požadovanom mieste. Výhodou je ľahká manipulácia a variabilné vytváranie stolových zostáv. Po ukončení "akcie" stoly jednoducho sklopíme, odvezieme a získame voľný priestor. Druhý typ stolov je s pevnou pracovnou doskou a sklopnými nohami. Na prepravu týchto stolov slúži špeciálny vozík vyrobený na dovoz a odvoz stolov na požadované miesto. Stoly sa vyrábajú v troch šírkach a v troch dĺžkových prevedeniach. Kovové nohy sú dodávané v troch farbách a stolové dosky v ôsmich dekoroch.

Zväčšiť náhľad
Systémový nábytok s obrovskými možnosťami kombinácii pri tvorbe interiéru. Vyniká dokonalou funkčnosťou, ergonómiou a kvalitou prevedenia. Je určený do bežných kancelárii s možnosťou skladať jednomiestné, viacmiestné aj veľkopriestorové kancelárie, pracoviská callcentier, zasadacie miestnosti a pracovné stanice všetkých tvarov, vrátane stolových zásten. Stoly sú dodávané na štyroch typoch podnoží: plné boky - drevené, dve kovové podnože a hranaté kovové nohy. Pod stolové dosky sa dajú umiestniť elektrokanály, zvislé aj vodorovné pre vedenie kabeláže. Skrine sa vyrábajú vo výškách 81, 120, 158, 196, 235 a 260 cm. Stolové zásteny a paravány sú z lamina, skla a spolu s Al prvkami sú použité pri oddelení jednotlivých zlúčených pracovísk. Tento spôsob skladania pracovných miest sa dá použiť pri vybavovaní veľkopriestorových kancelárii a callcentier.