close

Prihlásenie

Top Panel
Operativ

Zväčšiť náhľad
Kolekcia OXI "P" v tejto kolekcii nájdete pracovné a rokovacie stoly. Charakteristickou črtou je klasická podnož tvorená pevným doskovým korpusom. K pracovným stolom sa používajú deliace paravány, rôzne závesné držiaky, dizajnové čalúnenie paravánov, elektropanely, kontajnery, prístavné skrinky, kolekcia skríň na doklady. Kolekcia OXI "P" sa dá použiť aj pri realizácii call centier. Pýtajte si ponuku, využite množstvové, projektové a akčné ceny.

Zväčšiť náhľad
Kolekcia OXI "T" to sú kovové nohy v tvare "T". V tejto kolekcii nájdete pracovné a rokovacie stoly. K pracovným stolom sa používajú deliace paravány, rôzne závesné držiaky, dizajnové čalúnenie paravánov, elektropanely, kontajnery, prístavné skrinky, kolekcia skríň na doklady. Kolekcia OXI "T" sa dá použiť aj pri realizácii call centier. Pýtajte si ponuku, využite množstvové, projektové a akčné ceny.

Zväčšiť náhľad
Kolekcia OXI "R" je vhodná pre kancelárie, domáce pracovne a miesta, kde sa chceme "hrať" s farbami. OXI "R" sú kovové nohy v profile 50 x 25 mm. Farebnosť a funkčnosť to je táto kolekcia. Nájdete tu pracovné, rokovacie stoly rúznej dĺžky, šírky, farebnosti. K pracovným stolom sa dajú použiť deliace paravány, závesné držiaky, dizajnové čalúnenie paravánov, elektropanely, kontajnery, prístavné skrinky, kolekcia skríň na doklady. Kolekcia OXI "R" sa dá použiť aj pri realizácii call centier. Pýtajte si ponuku, využite množstvové, projektové a akčné ceny.

Zväčšiť náhľad
Kolekcia OXI "Q" masívne a pevné kovové nohy v profile 50 x 50 mm. V tejto kolekcii nájdete pracovné a rokovacie stoly, ktoré môžete neobmedzene spájať do dĺžky, do štyroch rozmerov šírky a využiť aj  farebnosť prvkov. K pracovným stolom sa dajú použiť deliace paravány, závesné držiaky, čalúnenie paravánov, elektropanely, kontajnery, prístavné skrinky, kolekcia skríň na doklady. Kolekcia OXI "Q" sa dá použiť aj pri realizácii call centier. Pýtajte si ponuku, využite množstvové, projektové a akčné ceny.

Zväčšiť náhľad
Kolekcia UP to sú pracovné stoly elektricky výškovo nastaviteľné v rozsahu 65 - 130 cm. Jednomiestne majú pod stolovou doskou hrúbky 25 mm elektricky ovládateľné nohy tvaru "T", teleskopický nosník a riadiacu jednotku. Dvojmiestne stoly sú riešené ako dve samostatné pracovné miesta s elektricky ovládanou mostnou konštrukciou, s dvoma  teleskopickými nosníkmi, dve nezávislé riadiace a dve ovládacie jednotky. K pracovným stolom sa dajú použiť deliace paravány, závesné držiaky, čalúnenie paravánov, elektropanely, kontajnery, prístavné skrinky, kolekcia skríň na doklady. Pýtajte si ponuku, využite množstvové, projektové a akčné ceny.

Zväčšiť náhľad
Kolekcia ECO v tejto kolekcii nájdete pracovné a rokovacie stoly. Charakteristickou črtou je klasická podnož tvorená pevným doskovým korpusom. K pracovným stolom sa používajú deliace paravány, rôzne závesné držiaky, dizajnové čalúnenie paravánov, elektropanely, kontajnery, prístavné skrinky, kolekcia skríň na doklady. Pýtajte si ponuku, využite množstvové, projektové a akčné ceny.

Zväčšiť náhľad
Kolekcia CLASSIC to sú kovové nohy s modernou dizajnovou výplňou. Výplň nôh môže byť drevená, zhodná s farbou stolovej dosky, alebo kovová v tvare perforovaného plechu a vo farbe nôh.V tejto kolekcii nájdete pracovné a rokovacie stoly. K pracovným stolom sa používajú deliace paravány, rôzne závesné držiaky, dizajnové čalúnenie paravánov, elektropanely, kontajnery, prístavné skrinky, kolekcia skríň na doklady. Pýtajte si ponuku, využite množstvové, projektové a akčné ceny.

Zväčšiť náhľad
Kolekcia ERGO v tejto kolekcii nájdete pracovné a rokovacie stoly. Charakteristickou črtou je kovová podnož s krycím prvkom pod ktorý sa dá umiestniť rozvod kabeláže. K pracovným stolom sa používajú deliace paravány, rôzne závesné držiaky, dizajnové čalúnenie paravánov, elektropanely, kontajnery, prístavné skrinky, kolekcia skríň na doklady. Pýtajte si ponuku, využite množstvové, projektové a akčné ceny.

Zväčšiť náhľad
Kancelárske skrine "A" to je široká ponuka kancelárskych univerzálnych skríň.  Hĺbka skríň je 44,5 cm, šírka skríň je 45 a 90 cm, výška skríň je 81,5 - 119,8 - 158,3 - 196,7 - 235 - 260 - 272,7 cm. Korpus skrine aj chrbát hrúbka materiálu 18 mm, dvere hrúbka materiálu 18 mm, sklenené dvere sklo transparentné tvrdené, alebo satinové v hliníkovom ráme. Skrine sú vhodné pre typové rady OXI, 5TH ELEMENT, UP, ECO, CLASSIC, ERGO, I-MEET, DELTA EVO. Pýtajte si ponuku, využite množstvové, projektové a akčné ceny.