close

Prihlásenie

Top Panel
Recepcia
Zväčšiť náhľad
ENOSI EVO je inšpirovaná modernými modelmi riadenia - elegantné ale nie statické, efektívne a reprezentatívne, vždy dynamické. Modularita, materiály a dizajn robia z ENOSI najmodernejšie riešenie pre svet práce, ktoré sa dnes zaoberá redefinovaním konsolidovaných zvyklostí. Každý prvok je koncipovaný ako otvorený modul schopný sa spojiť so zvyškom sveta aby vytváral nové znalosti a nové možnosti. To znie ako byť v spojení s technológiou pomocou jednoduchých ale, veľmi zaujímavých riešení. ENOSI dnes interpretuje modernú budúcnocť. 

Zväčšiť náhľad
Recepcia VASA je modulárne riešený systém, dizajn a konštrukcia vychádza z nábytkovej rady Eagle. Konštrukcia oceľových dielov je základom pre stavbu recepčných pracovísk každého interiéru a dopĺňa prvý dojem pri vstupe do interiéru budov.
Je možné zvoliť veľké množstvo rozmerových variant a jednoducho nastavovať výšku pultov. Samozrejmosťou je taktiež atypická výroba recepcie podľa potrieb zákazníka.
Pri atypickej výrobe sa dajú použiť rôzne tvary, drevené doplnky a taktiež široká paleta farieb kovových a drevených prvkov. K recepciám VASA sa dajú použiť kontajnery, skrine a elektrodoplnky podla priloženého cenníka.